wymiana-opon-letnich-gent-przedsiebiorstwo-uslug-technicznych-bujko-l

Letnie i zimowe koła do samochodu w Szczecinie – Wymiana opon

 

Wymiana opon – dlaczego jest niezbędna?

 

Sezonowa wymiana opon jest ważną czynnością mającą wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Opony letnie nie nadają się do jazdy w warunkach zimowych (temp. poniżej +6 C). Mieszanka gumowa, z której wykonana jest taka opona, sztywnieje przy niższych temperaturach, co przekłada się na mniejszą przyczepność. W konsekwencji wydłuża się droga hamowania. Opona zimowa charakteryzuje się elastycznością w niskich temperaturach. Wzór jej bieżnika oraz tzw. „lamele” zapobiegają poślizgom i skracają drogę hamowania. Wymiana opon przed kolejnym sezonem pozwala na dostosowanie parametrów ogumienia do warunków drogowych. W efekcie kierowca zyskuje większy komfort jazdy i gwarancję bezpieczeństwa.

 

Opony w Szczecinie – Wysoka jakość usług

 

Nasz zakład istnieje na rynku usług oponiarskich już 35 lat. Przekłada się to na doświadczenie, solidność oraz fachowość. Stabilna kadra gwarantuje wysoką jakość usług.

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie wysokiej jakości. Chociaż naszym priorytetem jest wymiana i sprzedaż opon, oferujemy też napełnianie ich specjalną mieszanką gazów PNEUMIX. Czynność ta zapewnia stałe ciśnienie w oponach. Mieszanka jest odporna na działanie temperatur powstałych w czasie jazdy (upały, ciepło przenoszone na oponę z tarcz hamulcowych itp.). Na naszych Klientów czeka też profesjonalnie przygotowana przechowalnia opon.

Posiadamy w stałej sprzedaży opony osobowe zimowe i opony wielosezonowe wszystkich renomowanych marek. Oferujemy zarówno modele do samochodów osobowych i dostawczych, jak również opony do samochodów terenowych. Dysponujemy pełną ofertą modeli wszystkich producentów. Wszystkie opony montujemy na sprzęcie najwyższej jakości i w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży.

Korzyści: Na życzenie Klienta napełniamy opony azotem.

Sposób wykonania: Do uzgodnienia.

Zasięg: Szczecin i okolice.

Termin wykonania: Natychmiast, w miarę możliwości – od „ręki”.

Jak zamówić: Preferujemy kontakt pod numerem telefonu (91) 487 93 05

Cena: do uzgodnienia