wymiana-opon-zimowych-gent-przedsiebiorstwo-uslug-technicznych-bujko-l

Usługi niezawodnej naprawy opon w Szczecinie – Wulkanizacja

 

Wymiana opon po zakończeniu sezonu gwarantuje bezpieczną i bezawaryjną jazdę w każdych warunkach drogowych. Serwis opon GENT zapewnia kompleksową obsługę aut osobowych terenowych i dostawczych w zakresie wymiany oraz napraw. Na miejscu jest też wulkanizacja. Każda naprawa uszkodzonej opony wymaga indywidualnego podejścia w zależności od rodzaju uszkodzenia, gdyż należy jej przywrócić 100% użytkowej sprawności. Niestety, zdarzają się uszkodzenia, które dyskwalifikują oponę i wówczas należy wymienić ją na nową.

Wulkanizacja opon w Szczecinie

 

Sprzedaż opon, wymiana opon, wulkanizacja – w tym się specjalizujemy od 35 lat, realizując usługi w warsztacie na terenie Szczecina. Naprawy to jedna z dziedzin, w której jesteśmy doświadczonymi fachowcami oraz posiadamy odpowiednie, profesjonalne wyposażenie.

Wykonywana u nas wulkanizacja opon ma na celu przywrócenie ich pełnej sprawności eksploatacyjnej. Stosując najlepsze, sprawdzone materiały gwarantujemy niezawodność ogumienia po takiej naprawie. Dzięki naszej usłudze, Klient może zaoszczędzić na zakupie nowych opon, przedłużając okres eksploatacji tych, które posiada.

Nasza firma zajmuje się również prostowaniem felg aluminiowych i stalowych.

W zakresie oferowanych przez nas usług jest: wymiana opon w samochodach osobowych i dostawczych.

Korzyści: Fachowa obsługa wynikającego z 30 letniego doświadczenia w branży oponiarskiej.

Sposób wykonania: Do uzgodnienia.

Zasięg: Szczecin i okolice.

Termin wykonania: Natychmiastowe wykonanie usługi.

Jak zamówić: Preferujemy kontakt pod numerem telefonu (91) 487 93 05

Cena: do uzgodnienia