trzy opony

Serwis opon w Szczecinie – Kilka słów o firmie

 

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych – AUTO GENT w Szczecinie istnieje na rynku już od 1990 roku. Zajmujemy się profesjonalnym serwisem ogumienia. Kilkadziesiąt lat doświadczeń pozwoliło nam udoskonalić proces obsługi Klientów, a także rozwinąć zakres usług. Dzięki temu nie tylko sprzedajemy opony letnie i zimowe do różnych marek pojazdów, ale dysponujemy warsztatem, w którym je wymieniamy i naprawiamy. W naszej siedzibie na terenie Szczecina przygotowana jest też profesjonalna przechowalnia opon.

 

Usługi wulkanizacyjne i wymiana opon

 

Nasza firma przygotowana jest do realizowania kompleksowych usług w dziedzinie, jaką jest serwis ogumienia. Klientom oferujemy pomoc na każdym etapie, od wyboru najlepszego modelu i marki produktu, przez jego zakup, po usługi naprawcze, do których zalicza się naprawa felg stalowych i aluminiowych oraz wulkanizacja opon. Sprzedajemy opony do samochodów osobowych, terenowych i dostawczych. Dysponujemy modelami ogumienia różnych marek i typów.

Wymiana opon zakupionych w naszej firmie oraz wyważanie kół odbywa się na profesjonalnym sprzęcie. Uszkodzone ogumienie i felgi naprawiamy materiałami wysokiej jakości. Opony sezonowe przechowujemy we własnych magazynach.

W trosce o pełne zadowolenie Klienta i najwyższą jakość usług oferujemy też możliwość negocjowania ceny nowych opon. Udzielamy fachowej pomocy przy ich zakupie.

Tylko u nas możesz negocjować ceny nowych opon.

Jesteśmy partnerskim serwisem opon platformy internetowej OPONEO.