akumulator

Samochodowe systemy elektryczne w Szczecinie – Akumulatory

 

Akumulator jest niezbędny do rozruchu samochodu, a jego sprawność decyduje o tym, czy pojazd zachowa sprawność i nie zawiedzie, gdy trzeba rano pojechać do pracy. Te samochodowe baterie mają niestety określoną żywotność, dlatego co kilka lat wymagają wymiany na nowe. Firma GENT, która od 35 lat prowadzi profesjonalny serwis opon, systematycznie rozszerza zakres oferowanych usług. Dlatego do oferty sprzedaży wprowadziliśmy także akumulatory.

W ofercie posiadamy modele od najlepszych producentów, które cechują się niezawodnością i długim okresem użytkowania. To urządzenia bezawaryjne i bezobsługowe, które będą efektywnie wspomagać pracę silnika i elektryki w samochodzie.

 

Akumulatory – sprzedaż i utylizacja

 

Z powodu swojej czasowej żywotności akumulatory po okresie eksploatacji są odpadami, które mogą być poważnym zagrożeniem dla środowiska naturalnego. Największym trucicielem jest zawarty w ich wnętrzu kwas, który tworzy elektrolit. Podczas zakupu nowych modeli w naszym sklepie można przekazać nam zużyte akumulatory, a nasza firma zajmie się jego utylizacją.

Akumulatory można zakupić podczas wizyty serwisowej, w trakcie której dokonywana jest wymiana opon w samochodzie lub naprawa felg. Zapraszamy też do zapoznania się z innymi usługami, jakie świadczy nasz warsztat. Zalicza się do nich kompleksowo rozumiany serwis opon czy wymiana klocków hamulcowych. Poza akumulatorami posiadamy też w sprzedaży bogaty wybór felg oraz ogumienia znanych i cenionych marek, w trzech podstawowych klasach.

Zapraszamy do naszego serwisu!