wymiana-opon-letnich-gent-przedsiebiorstwo-uslug-technicznych-bujko-l

Wymiana opon letnich

Cena: do uzgodnienia

Sezonowa wymiana opon jest ważną czynnością mającą wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Opony letnie nie nadają się do jazdy w warunkach zimowych (temp. poniżej +6 C). Mieszanka gumowa z której wykonana jest opona letnia sztywnieje przy niższych temperaturach co przekłada się na mniejszą przyczepność, a co za tym idzie: wydłuża się droga hamowania.

Opona zimowa charakteryzuje się elastycznością w niskich temperaturach natomiast wzór bieżnika oraz tzw. lamele zapobiegają poślizgom i skracają drogę hamowania. Nasz zakład istnieje na rynku usług oponiarskich już 35 lat. Przekłada się to na doświadczenie, solidność oraz fachowość. Stabilna kadra gwarantuje wysoką jakość usług.

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie wysokiej jakości. Dodatkową usługą jest napełnianie opon specjalną mieszanką gazów PNEUMIX. Czynność ta zapewnia stałe ciśnienie w oponach. Mieszanka jest odporna na działanie temperatur powstałych w czasie jazdy (upały, ciepło przenoszone na oponę z tarcz hamulcowych, itp.)

Posiadamy w stałej sprzedaży opony osobowe zimowe i opony wielosezonowe wszystkich renomowanych marek. Oferujemy opony zarówno do samochodów osobowych, opony do samochodów dostawczych, jak również opony do samochodów terenowych. Od marca 2015 będziemy dysponowali pełną oferta opon letnich wszystkich producentów. Wszystkie opony montujemy na sprzęcie najwyższej jakości i w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży.

Korzyści: Na życzenie klienta napełniamy opony azotem.
Sposób wykonania: Do uzgodnienia.
Zasięg: Szczecin i okolice.
Termin wykonania: Do uzgodnienia.
Jak zamówić: Preferujemy kontakt pod numerem telefonu (91) 487 93 05