Wymiana klocków hamulcowych w Szczecinie

 

Klocki hamulcowe to jeden z tych elementów każdego pojazdu, który ulega stałemu zużyciu podczas jazdy. Im bardziej eksploatowany jest samochód i im częściej jego właściciel korzysta z pedału hamulca, tym szybciej ulega zużyciu ten element. Sprawność układu to gwarancja odpowiednio szybkiej reakcji na drodze oraz ograniczenie do minimum ryzyka wypadków drogowych czy drobnych stłuczek. To powód do systematycznego kontrolowania stanu hamulców oraz okresowych wizyt w warsztacie.

 

Klocki hamulcowe do każdego modelu samochodu

 

Wymiana klocków hamulcowych to dodatkowa usługa, którą świadczymy w naszym warsztacie w Szczecinie obok takich pozycji, jak wymiana opon, wulkanizacja czy prostowanie felg. Posiadamy wyłącznie klocki od renomowanych producentów, wyróżniające się najwyższą jakością i długim okresem eksploatacji. Wymieniamy je kompleksowo we wszystkich typach samochodów osobowych.

Sprawność układu hamulcowego zależy zarówno od poziomu zużycia klocków, jak i od ich dopasowania do konkretnego modelu pojazdu. Dzięki dostępowi do wyjątkowo bogatej oferty producentów części zamiennych jesteśmy w stanie perfekcyjnie dobrać model produktu do konkretnego auta. Wymiana klocków hamulcowych w naszym warsztacie GENT w Szczecinie to gwarancja niezawodności układu w każdych warunkach drogowych.

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi usługami, jak wymiana opon, naprawa felg aluminiowych i stalowych czy przechowywanie opon w naszym magazynie.

Korzyści: Profesjonalizm i terminowość.

Sposób wykonania: Do uzgodnienia.

Gwarancja: Na opony zakupione u nas udzielamy 2 letniej gwarancji.

Zasięg: Szczecin i okolice.

Termin wykonania: Do uzgodnienia.

Jak zamówić: Preferujemy kontakt pod numerem telefonu (91) 487 93 05