Przechowywanie ogumienia w Szczecinie – Przechowalnia opon

 

Przechowalnia opon w Szczecinie

 

Sezonowa wymiana opon lub całych kół dla wielu kierowców wiąże się z problemem ich przechowania przez około 6 miesięcy. O ile składowanie całych kół nie wiąże się z tak dużymi wymaganiami, o tyle same opony powinny być traktowane w szczególny sposób, aby zachowały swoje walory. W naszym warsztacie posiadamy wydzieloną część magazynową, w której znajduje się sezonowa przechowalnia opon zdeponowanych przez naszych Klientów.

Konieczne są odpowiednie warunki termiczne i dostęp powietrza. Przechowalnia opon, którą przygotowaliśmy, spełnia wszystkie powyższe warunki. Dodatkowo zapewniamy systematyczną kontrolę stanu magazynowanego ogumienia. Z naszą przechowalnią wymiana opon nie będzie wiązać się już z problemem ich składowania.

 

Przechowywanie opon – najważniejsze zasady

 

Zaletą naszej przechowalni jest jej profesjonalne przygotowanie. Przechowywane w magazynie ogumienie nie jest narażone na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak słońce, wilgoć czy mróz. Na przyjęte od Klienta opony wystawiamy kwit depozytowy. Znajduje się na nim data przyjęcia oraz numer regału, na którym są one składowane. Dodatkowo zapisujemy markę, rozmiar oraz wysokość bieżnika. Na kwicie znajduje się nazwisko i imię Klienta oraz numer depozytu.

Aby usprawnić pracę i zaoszczędzić czas, przed wizytą można zadzwonić do nas podając numer z kwitu depozytowego, a my odszukamy opony i uzgodnimy datę oraz godzinę, a także czas niezbędny na wykonanie usługi.