Naprawa aluminiowych i stalowych części kół w Szczecinie – Felgi

 

Felgi stalowe i aluminiowe

 

Felgi to niezwykle istotny element kół samochodowych. Od właściwego doboru, parametrów technicznych i nienagannego kształtu tych części układu jezdnego zależy bezpieczeństwo oraz komfort prowadzenia. Naprawa felg po stłuczkach i wypadkach nie zawsze pozwala przywrócić im pełną sprawność. Często też wymiana opon na takie o innych parametrach czy właściwościach jezdnych, wymaga zakupu nowych felg.

W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment felg  aluminiowych i stalowych. Są one przeznaczone do samochodów wszelkich marek, począwszy od małych pojazdów miejskich, po samochody terenowe i SUV-y.

Oferta specjalna to felgi stalowe do samochodów wyprodukowanych w latach 1985-2005 czyli do starszych modeli, do których dostęp już jest utrudniony. Są to felgi nowe i oryginalne. Posiadamy też do nich oryginalne śruby i nakrętki.

 

Felgi – dobór parametrów i wyważanie kół

 

Felgi aluminiowe  dobieramy do samochodu  według  parametrów fabrycznych zwracając uwagę na odpowiednią szerokość, średnicę oraz właściwe ET, czyli odsadzenie felgi od piasty samochodu. Ma to bardzo ważne znaczenie wpływające na bezpieczeństwo jazdy. Na miejscu  na zakupionych felgach wykonujemy montaż opon. Dodatkowo oferujemy również wyważanie kół na profesjonalnej wyważarce marki  BEISSBARTH. Ta czynność gwarantuje bardzo dokładne wyważenie dynamiczne i statyczne, co przenosi się na mniejsze zużycie łożysk, sworzni, drążków kierowniczych oraz innych elementów zawieszenia. Felgi aluminiowe oferujemy w szerokiej gamie rozmiarów, modeli oraz kolorystyce.

Nasi fachowcy pomagają w doborze odpowiednich modeli felg oraz odpowiadają na wszelkie wątpliwości i pytania Klientów.